Projektowanie oraz produkcja układów elektronicznych na zamówienie

F.R.K. Intra-Cordis oferuje kompleksowe projektowanie hardware i firmware. Do każdego z klientów zawsze podchodzimy indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie realizowanych prac. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników nie tylko w branży medycznej pozwala nam na projektowanie i wytwarzanie podzespołów elektronicznych na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko projektowanie obwodów drukowanych, ale również profesjonalny ręczny montaż elementów SMD i THT.
Wykonujemy płytki PCB na zamówienie w ilościach prototypowych jak i seryjnych. Posiadamy kompetencje i doświadczenie w zakresie projektowania elektroniki cyfrowej i analogowej. Po konsultacjach z klientem i ustaleniu wymagań dla urządzenia opracowywany jest schemat blokowy i elektryczny płytki PCB. Następnie wykonywane jest dedykowane oprogramowanie i testy w siedzibie firmy. Zmontowane podzespoły testujemy z obudowami wykonanymi w technologii druku 3D w celu wyeliminowania błędów mechanicznych.

Projektowanie oraz wykonanie stanowisk testowych, doświadczalnych
i laboratoryjnych zgodnie z wymaganiami zamawiającego

Nasza firma zajmuje się również projektowaniem i modelowaniem 3D urządzeń, podzespołów mechanicznych oraz obudów do urządzeń. Dostarczamy pełną dokumentację wykonawczą oraz wsparcie przy wdrożeniu. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu prototypowych urządzeń laboratoryjnych, dedykowanych stanowiskach testowych i montażowych, tworzeniu złożeń konstrukcyjnych, sporządzaniu dokumentacji technicznej. Posiadamy obszerną wiedzę na temat inżynierii mechanicznej oraz materiałowej. Cechuje nas terminowość oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Poza pracami modelowania oferujemy również wykonanie i montaż opracowanych podzespołów we własnym warsztacie produkcyjnym jaki i wydruki prototypów w technologii druku 3D.

Serwis maszyn i urządzeń laboratoryjnych

W ramach oferowanej usługi prowadzony jest monitoring poprawności działania aparatury.

Monitoring obejmuje  okresowy serwis części mechanicznych i podzespołów elektronicznych urządzeń zapewniając utrzymanie prawidłowego funkcjonowania urządzeń poprzez: 

 

– okresowe czyszczenie i smarowanie podzespołów mechanicznych,

– serwis komponentów elektronicznych w tym okablowania, 

– rozbudowa urządzenia o dodatkowe opcje i moduły (jeżeli będzie to wymagane), 

– modernizacja sterowania, systemów bezpieczeństwa i zabezpieczeń przeciążeniowych, 

– wzorcowanie i kalibracja układów pomiarowych osi jezdnych urządzeń,

– usługa monitorowania terminów przeglądów okresowych i kalibracji, 

– szkolenie pracowników z prawidłowej obsługi serwisowanych urządzeń, 

– wymiana elementów eksploatacyjnych, 

– naprawa lub wymiana podzespołów uszkodzonych, 

– naprawa urządzeń w naszym serwisie lub w miejscu zamawiającego,

– gwarancja na świadczone usługi.

 

Po podpisaniu umowy na monitoring roczny firma F.R.K. Intra-Cordis zobowiązuje się do przyjęcia zlecenia w ciągu 48h, 

Projektowanie i obróbka podzespołów mechanicznych

Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań wykonawczych i projektowych. Specjalizujemy się w produkcji podzespołów prototypowych, obróbce małoseryjnej i precyzyjnej. Możemy dostarczyć na zamówienie detale wykonane według rysunku i oczekiwań klienta, nawet w jednostkowych ilościach.

Oprócz najwyższej jakości naszych usług, posiadamy również najbardziej konkurencyjne ceny na rynku.

To tylko cześć naszej oferty obejmującej indywidualne przygotowanie produktów i świadczonych usług. Nasza firma oferuje projekt, wykonanie, montaż, uruchomienie i serwis komponentów zarówno mechanicznych jak i elektronicznych – wszystko to z myślą o kompleksowej obsłudze klienta.